Ştiri

Concurs pentru suplinirea funcției vacante Inginer sisteme de instalaţii şi reţele tehnico-edilitare

Administraţia Zonei Economice Libere ”Bălţi” anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de Inginer sisteme de instalaţii şi reţele tehnico-edilitare în mun. Bălți.

Responsabilități:

  • Îndeplinește activități specifice de proiectare a instalațiilor tehnico-edilitare;
  • Realizează proiectele de instalații în conformitate cu normativele și legislația în vigoare;
  • Asigură asistența de șantier pentru realizarea lucrărilor în conformitate cu legislația în vigoare și buna funcționare a rețelelor tehnico-edilitare;
  • Respectă cerințele de montare a materialelor utilizate în instalațiile tehnico-edilitare;
  • Realizează cerințele de securitate și sănătate în muncă;

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experiență în domeniu cel puțin 2 ani;
  • Aptitudini de comunicare, analiză sistemică de luare a deciziilor;
  • Abilități de management eficient al timpului;
  • Rezistență la stres;
  • Prelucrearea sarcinilor complexe în termeni restrânşi;
  • Spirit de echipă;
  • Seriozitate, responsabilitate, promtitudine;
  • Cunoașterea unei limbi străine (engleza, rusa, germana);

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Pachet social;
  • Mediu de lucru profesional;

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: hr.zelb@gmail.com

Termen limită: 24 februarie 2017, ora 16:00