Ştiri

Concurs pentru suplinirea funcției vacante Manager promovare și atragere a investițiilor

Administraţia Zonei Economice Libere ”Bălţi” anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de Manager promovare și atragere a investițiilor.

Responsabilități:

  • Asigură informația în scopul promovării imaginii și atragerii noilor investiții;
  • Plasarea și monitorizarea blocurilor de publicitate în mass-media, rețele sociale, pagina web ZEL “Bălți”;
  • Scrierea, editarea și colectarea textelor din materialele promoționale;
  • Achiziționarea materialelor promoționale și coordonarea efectuării acestora;
  • Administrarea și actualizarea informației de pe pagina web și a rețelelor de socializare a ZEL “Bălți”;
  • Elaborarea planului de acțiuni în vederea promovării imaginii și atragerii investițiior;
  • Implementarea strategiei de promovare și atragerii investițiilor;

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul Management sau Marketing;
  • Experiență relevantă în domeniu similar cel puțin 3 ani;
  • Aptitudini de comunicare, analiză sistemică și sinteză;
  • Abilități de management eficient al timpului;
  • Rezistență la stres;
  • Prelucrearea sarcinilor complexe în termeni restrânşi;
  • Spirit de echipă;
  • Seriozitate, responsabilitate, promtitudine;
  • Cunoașterea la nivel înalt a unei limbi de circulație internațională ( engleză, germană);

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Pachet social;
  • Mediu de lucru profesional;

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: hr.zelb@gmail.com

Termen limită: 24 februarie 2017, ora 16:00